Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 01.08.2024, 09:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Trzymam kciuki za to, żeby Moskal na koniec sezonu miał lepszą średnią w lidze niż Rude i awansował do ekstraklasy. Liczę, że tak się skończy. W żaden sposób nie zmienia to faktu, że punktowo wejście w ligowy sezon ma gorsze, a teoryjki na temat zapewnienia lepszego startu i dostosowania taktyki Wisły do taktyki rywali przez wcześniejszą znajomość ligi u nowego trenera są funta kłaków warte.

Jagul napisał(a):
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie


Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
Ostatnio edytowane przez Markus : 01.08.2024 o godz. 13:42.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując