FraMat napisał(a):

|
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
|
Trzymam kciuki za to, żeby Moskal na koniec sezonu miał lepszą średnią w lidze niż Rude i awansował do ekstraklasy. Liczę, że tak się skończy. W żaden sposób nie zmienia to faktu, że punktowo wejście w ligowy sezon ma gorsze, a teoryjki na temat zapewnienia lepszego startu i dostosowania taktyki Wisły do taktyki rywali przez wcześniejszą znajomość ligi u nowego trenera są funta kłaków warte.
Jagul napisał(a):
|
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie
|
Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni?
