krysztal napisał(a):

|
Ale ty jesteś jebnięty....Z pewnością chłopak wyciągnięty praktycznie z 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce a drugi ze spadkowicza z drugiego poziomu będą drenować budżet Wisły.Myślę że jest dokładnie na odwrót.
|
Ale ale, a gdzie Raków i Termalika? Nie pasują do karkołomnej tezy? I jeden i drugi o których piszesz nie byli traktowani jako wzmocnienia kiedy przychodzili. Płaczki tobie podobne lamentowały co to będzie, jechały po Królewskim, że teraz to spadniemy. I nie oczekuj, że będę wyszukiwał Twoich wpisów

, jesteś mocnym przedstawicielem nurtu "muszę się przypieprzyć". Jeżeli jednak nie to się określ i przestań się przypieprzać o duperele.