krysztal napisał(a):

Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
|
I Ci Polacy zarabiają pewnie o połowę więcej niż Grek, Węgier czy Portugalczyk, a kto będzie więcej pokazywał na boisku to zobaczymy.