Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 31.07.2024, 18:57
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują.
I Ci Polacy zarabiają pewnie o połowę więcej niż Grek, Węgier czy Portugalczyk, a kto będzie więcej pokazywał na boisku to zobaczymy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując