Jagul napisał(a):

Tymczasem Krzyżanowski przedłużony i idzie do Włoch na darmowe wypożyczenie.
Dla mnie kompletnie irracjonalna decyzja. Cóż z tego, że jest wysoka klauzula wykupu jak szanse na to, że się przebije są bliskie zeru. Gość do nas wróci po roku bez gry.
Z naszymi wonderkidami jest prosta sprawa - jest oferta należy sprzedawać za twardą walutę, a nie bawić się w wypożyczenia, podczas których potencjalny kupiec pozna się na naszym "talencie"
|
Oni mogą go oddać w styczniu, jeśli stwierdzą, że nie rokuje to po co mu będą płacić do lata 2025? A my pewnie więcej zapłaciliśmy za przedłużenie niż zaoszczędzimy na tych 5 pensjach, które pozostają do końca roku.