Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
horalek
Member
Od: 04.2024
Offline
#
95409
31.07.2024, 16:16
manson777
napisał(a):
Łasicki, Talar skoro nie pamiętasz
przedłużeni przez dobrodzieja z Synersie czy jak tam ta jego firma się nazywa
Jaroch... jakby już było po drugiej stronie rzeki, a chłop ma dopiero 29 i pół
Zarówny to środkowy obrońca, a poza tym temat jego transferu nie istnieje bo Chrobry go nam nie sprzeda, poza tym
nie stać was
a co do Sapały.... gość ma siłę na 60 minut gry - i to gry toczonej w dosyć spacerowym tempie...
Co do Sapały, to zastanawia mnie to, jak facet w sile wieku, uprawiający zawodowo sport polegający na bieganiu, nie ma siły zrobić tych 12km w 90 minut.
horalek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do horalek
Znajdź inne posty napisane przez horalek