Cytat:
W pierwszej druzynie jest bodajże 28 zawodników
W tym 3 bramkarzy, 4 stoperów, 6 zawodników na pozycję 6-8
Nikt nie ściągnie nikogo nowego póki nie zejdziemy z kilku kontraktów
Na każdą pozycję jest po 2 zawodników plus Olejarka, Fazlagic, Dziedzic, Bieganski, Młyński, Talar, Kutwa
|
Kutwa, Olejarka, Dziedzic, Talar - to sa zawodnicy na poziom rezerw lub wypozyczenia do 2 ligi zeby sie ograli.
To nie jest poziom zawodnikow pierwszej druzyny klubu, ktory gra w europejskich pucharach i podobno chce awansowac do ekstraklasy.
W srodku pola mamy tylko i wylacznie Carbo, Sapale, Dude, Gogola, przy czym ten ostatni jest typowym zapchajdziura i daleko mu do tego, zeby byc silnym punktem druzyny. Sapala nie gra, bo grac musi junior czyli Kutwa.
Tu jest niezbedny konkretny zawodnik, szczegolnie, ze Duda niewiadomo kiedy wroci, a jesli potwierdza sie plotki to czy kiedykolwiek jeszcze wroci.
Idealnie byloby takiego Sukiennickiego na SP sciagnac, ale jakos nie ma kandydatow.
Dlatego imho tego z Glogowa trzeba wyciagac (ktory bedzie u nas robil za juniora) i w srodku pola jeszcze jednego zawodnika.
Jesli chodzi o narzekanie, ze mamy za duza kadre.
Przypomnijcie mi kto przedluzal Talara i za co? Po co na co on w kadrze?
Lasickiego?
Jarocha rozumiem. Ale ja widze zmiane in minus w jego grze, bo raczej tak nagle motoryki nie stracil w 2 miesiace. Wisniewski jakos nie umie wykorzystac jego slabszej formy, to moze Zarowny by dal rade?
Ale no tak... oddalismy Krzyzanowskiego na darmowe wypozyczenie, a nam tak nie chca zawodnika pozyczyc :(