Książę Palownik napisał(a):

Święte słowa.
Z tymi naszymi wonderkidami jest tak, że trzeba kompilacje robić na YT, pompować balon, puszczać "przecieki" że już się Barca z Bayernem o nich biją - i natychmiast sprzedawać za twardą walutę jak tylko się jakiś jeleń z Zachodu trafi.
|
Mówicie tak jakby wszystkie kluby kupowały piłkarzy z youtuba.Krzyżanowski przez Włochów jest pewnie prześwietlony na wszystkie strony.