Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95398
Stary 31.07.2024, 10:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Z naszymi wonderkidami jest prosta sprawa - jest oferta należy sprzedawać za twardą walutę, a nie bawić się w wypożyczenia, podczas których potencjalny kupiec pozna się na naszym "talencie"
Święte słowa.

Z tymi naszymi wonderkidami jest tak, że trzeba kompilacje robić na YT, pompować balon, puszczać "przecieki" że już się Barca z Bayernem o nich biją - i natychmiast sprzedawać za twardą walutę jak tylko się jakiś jeleń z Zachodu trafi.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując