Jagul napisał(a):

|
Z naszymi wonderkidami jest prosta sprawa - jest oferta należy sprzedawać za twardą walutę, a nie bawić się w wypożyczenia, podczas których potencjalny kupiec pozna się na naszym "talencie"
|
Święte słowa.
Z tymi naszymi wonderkidami jest tak, że trzeba kompilacje robić na YT, pompować balon, puszczać "przecieki" że już się Barca z Bayernem o nich biją - i natychmiast sprzedawać za twardą walutę jak tylko się jakiś jeleń z Zachodu trafi.