Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95397
Stary 31.07.2024, 10:48
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Tak na środku pomocy nie ma kto grać, jest tylko Carbo Sapała Gogół Kutwa Fazlagić i Duda czyli 7 zawodników na 2 pozycje, powinno być z 10 wkońcu stać nas
Realnie z tej siódemki to tylko Carbo, Gogół i Duda dają wyraźną jakość, może czasem Sapała jak mu się chce potruchtać - z czego Duda jest kontuzjowany.

Wyobrażasz sobie środek: Sapała-Kutwa-Fazlagić? Przecież oni by nie wiedzieli do której bramki piłkę kopać.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując