Qadou napisał(a):

Tak na środku pomocy nie ma kto grać, jest tylko Carbo Sapała Gogół Kutwa Fazlagić i Duda czyli 7 zawodników na 2 pozycje, powinno być z 10 wkońcu stać nas
|
Realnie z tej siódemki to tylko Carbo, Gogół i Duda dają wyraźną jakość, może czasem Sapała jak mu się chce potruchtać - z czego Duda jest kontuzjowany.
Wyobrażasz sobie środek: Sapała-Kutwa-Fazlagić? Przecież oni by nie wiedzieli do której bramki piłkę kopać.