wolfy napisał(a):

No tak, Rodado podpisał i jest super gościem. Tylko ten Królewski wk...
|
Zjebane samopoczucie hejterkowych pajaców jak kryształ, framat, jaroo1, spowodowane przedłuzeniem Rodado (co jest niewątpliwą zasługą Królewskiego) bezcenne.
A jeszcze brednie, że Sukiennicki lepszy od Carbo a jak zagrał marnie to ślinotok z braku argumentów, także bezcenne.
Tu jakby nawet Królewski LM zdobył, będą brnąć dalej w hejt. Śmieszni są.
Prezesie Królewski gratulacje, działaj dalej, wierzymy w Ciebie.