|
Jaroch i srodek obrony 🤦
Dwóch napastników jeszcze mając Rodado i Zwolińskiego 🤦
Brakuje nam jakości w środku pola. I szybkiego środkowego obrońcy.tu trzeba się rozglądać za wzmocnieniami. Nie na pozycję, które są przeladowane.
Sukiennicki daje coś czego większości kopaczy nie daje - sumienność pozycji. Wydaje się, że i Duarte i Kiss tez są uniwersalni. Dużo daje jak masz trzech zawodników i każdy z nich może zagrać na każdej z pozycji, na której gra któryś z pozostałych (skrzydłowi LP i ofensywy środkowy pomocnik).
Potrzeba nam konkretnego zawodnika do środka pola, gdzie Carbo będzie miał z kim grać i nie będziemy skazani na młodzieżowca.
Ja bym w ogóle poszedł w kierunku Letniewskiego na bramce i poki co Sapaly obok Carbo, bo póki co ten duet wygląda najlepiej.
Za przedłużenie Rodado brawa. Wydaje się, że tutaj nie tyle kasa co kwestie osobiste zdecydowaly, że nie chce się transferować.
|