Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 30.07.2024, 18:15
krysztal napisał(a):Wyświetl post
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
I dlatego grając z nami stawiają autobus, bo w otwartej grze są bez najmniejszych szans. To jedno. A drugie jako Wisła dostajemy zupełnie inny cennik za naszych rodzimych kopaczy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując