krysztal napisał(a):

|
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
|
I dlatego grając z nami stawiają autobus, bo w otwartej grze są bez najmniejszych szans. To jedno. A drugie jako Wisła dostajemy zupełnie inny cennik za naszych rodzimych kopaczy.