|
Porównuję bo w sezonie zasadniczym Rapid zdobył tyle samo punktów co Austria (lepszym bilansem wskoczył nad kreską) więc mają podobny potencjał.W lidze Austriackiej liczą się 2 kluby dalej jest przepaść walka o 3-8 miejsca i 9-12.W Polskiej lidze klub który ma walczyć o utrzymanie może walczyć o majstra, a 1 ligowy klub z 10 miejsca może wygrać PP eliminując ot takie porównanie ;D
Meczem Milanu bym się nie jarał, bo raz że zagrali praktycznie w rezerwach, to pewnie mieli podejście jak My do Dolcanu Ząbki, sparing to trening.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 30.07.2024 o godz. 17:51.
|