tas de fleia napisał(a):

Hej, Markus: Lewandowski, Błaszczykowski, Grosicki, Glik, Pazdan, Brożek, Kuźba, Czerwiec, Żurawski, Lato, Deyna, Szarmach, Kosowski, Pohl, Cieślik, Łapiński, Głowacki, Żewłakow, Frankowski, mówią Ci coś te nazwiska ?
|
Oceniając i porównując wypadało by dodać ile oni zarabiali. To powinna być zależność porównywana.
Czy...
Jakość Polaka/kasę którą zarabia jest <,>,= Jakości Hiszpana, Rumuna Słowaka/kasę którą zarabia.
Niestety wiele wskazuje na to, że nasi rodzimi kopacze drenują klubowe kasy bardziej niż na to zasługują.