|
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Na razie jest to dyskusja o niczym.
Zobaczymy co powiesz za 3 miesiące, pół roku czy za rok.
Podejrzewam że zapomnisz o dzisiejszych argumentach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|