Markus napisał(a):

|
Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich
|
Hej, Markus: Lewandowski, Błaszczykowski, Grosicki, Glik, Pazdan, Brożek, Kuźba, Czerwiec, Żurawski, Lato, Deyna, Szarmach, Kosowski, Pohl, Cieślik, Łapiński, Głowacki, Żewłakow, Frankowski, mówią Ci coś te nazwiska

?