Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 30.07.2024, 14:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich.
Ok czyli Twój tekst o argumentach to był tylko żart. Następnym razem musisz to bardziej podkreślić, żeby nikt Cię przypadkiem nie potraktował poważnie.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 30.07.2024 o godz. 14:15.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując