Markus napisał(a):

Nie muszę kolejny raz wklejać listy Hiszpanów, którzy doskonale sprawdzili się w Polsce, byś kolejny raz wyszedł na idiotę negującego, że gro nazwisk będących tam jest o klasę lepszych od takich Uryg, Szywaczy, Biedrzyckich, Wachowiaków, Sapał, Krzyżanowskich czy innych Sobczaków i Łasickich.
|
Ok czyli Twój tekst o argumentach to był tylko żart. Następnym razem musisz to bardziej podkreślić, żeby nikt Cię przypadkiem nie potraktował poważnie.