Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4848
Stary 30.07.2024, 12:37
Wydaje mi się, że akurat jeśli chodzi o Rodado, to poza tymi racjonalnymi powodami jak odpowiednie pieniądze, dobre, spokojne życie rodziny czy kalkulacjach na jeszcze lepszy kontrakt w przyszłości są też powody mniej konkretne i przyziemne, a bardzo miłe sercu kibica.

Angel dał się poznać jako pozytywnie nastawiony do życia, w dobrym sensie prostolinijny, prawilny chłopak i on chyba NAPRAWDĘ poczuł, że z jednej strony przez dwa lata bardzo zjednał sobie te trybuny, a z drugiej strony że bez awansu to wszystko o dupę potłuc i ma tu jeszcze robotę do zrobienia. Widział przecież, jak był przez te trybuny traktowany był Kuba, może sobie też zamarzył o czymś podobnym? Stawiam odważną tezę, że nie wszyscy kopacze to cyniczne, chciwe szuje

PS. Królewski na konferencji sprawiał wrażenie wręcz wniebowziętego. Potencjalne powody widzę dwa: albo po prostu dlatego, że mógł zrobić performance i być w centrum uwagi, co uwielbia, albo że finał negocjacji był bardzo po jego myśli.
Odpowiedz cytując