|
Serio?
To chyba mnie nie dotyczy?
Nigdzie (popraw mnie, jeśli się mylę) nie dyskutowałem nad przewagą jednej nacji nad drugą, chyba że w takich zakresach, że na przykłąd nieżle wyszkolony Hiszpan z IV ligi hiszpańskiej może być lepszy i tańszy od pozostającego na podobnym poziomie rozgrywkowym Polaka.
Jest mi doskonale obojętnie jaka nacja będzie w Wiśle o ile taki niedrogi piłkarz będzie dobrze, jak na nasz poziom wyszkolony, ambitny i zdrowy.
Niech to będzie Polak, Hiszpan, Słowak, Rumun czy Holender.
Ale, ale... co cię powstrzymuje przed założeniem takiego tematu?
Podejrzewam, że udzielałby się w nim przede wszystkim Markus.
No chyba, że by przesadził i inni w końcu zaczeli wyśmiewać klapki jakie sobie na oczy założył
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|