FraMat napisał(a):

|
Po co? jeden z aspergerem na forum wystarczy
|
Bo założylibyśmy Wam temat gdzie do woli dyskutowalibyście nad wyższością Polaków nad Hiszpanami (i vice versa) i nie byłoby takiego burdelu w KAŻDYM TEMACIE.
Taka sugestia.
P.S. Założyłbym też temat "Czerepach poznaje ChatGPT".