emjot napisał(a):

ŁKS chce milion za tego całego Mokrzyckiego
wczoraj w meczu z Arą wszedł na 20 minut
i jak na gościa wartego ponoć melon nie pokazał nic
tak, że tak.
|
Może wiedzą że odejdzie (transfer) i nie chcieli ryzykować kontuzji dlatego zagrał tak mało? Kasa ŁKS-owi jest bardzo potrzebna.