wolfy napisał(a):

|
Tyle co Nefczi Baku? Nie sądzę...
|
Aż tyle pewnie nie (pytanie ile oni realnie oferowali). Wiadomo, że Kraków to fajne miejsce do życia, a Rodado generalnie na każdym kroku podkreślał zadowolenie. Dlatego pewnie znaleziono złoty środek czyli podwyżka (mniejsza stawka niż w Baku) ale za to gość nie musi wywracać całego swojego życia
Wiadomo też, że rozmowy się toczyły ponad 2 miesiące i raczej nie chodziło o kartę multisport tylko o konkretne stawki. No chyba, że Rodado został skuszony wizją gry z takimi asami jak Młyński, Starzyński oraz możliwością trenowania przeciwko takim asom jak Biedrzycki.