|
Tyle dostał żeby być zadowolonym i nie tłuc się po jakiś azerbejdżanach, nie po to przyjechał do Polski żeby go jeszcze dalej wywiało.Gość jest świadomy, wie że już wielkiej kariery nie zrobi i nie chciał iść w ślady carlitosa.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 30.07.2024 o godz. 09:01.
|