Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4839
Stary 30.07.2024, 05:36
Watts napisał(a):Wyświetl post
klub mocno nie eksponuje tych dat w komunikacji, być może nauczony zdjęciami Buksy z wiadomą koszulką
zdziwiłbym się gdyby został z nami dłużej niż rok, maksymalnie dwa lata, ale wypada docenić że sytuacja nie została wystrzałowo s.......ona i nie jesteśmy właśnie z Angelem w rezerwach, pożarci z jego agentem i całym światem
brawo... szefie?
Mnie to wygląda na podobną sytuację jak z Aschrafem - przyszedł do nas ale też obiecali mu, że jak wpłynie dobra oferta to nie będą robić problemu z odejściem. I po pół roku już go nie było.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując