sevenheaven napisał(a):

Nie spodziewałem się przedłużenia kontraktu, jeśli jakimś cudem to ewentualnie 2 lata.. a tutaj mamy 3+1 i to bez klauzuli odstępnego, więc pięknie
|
klub mocno nie eksponuje tych dat w komunikacji, być może nauczony zdjęciami Buksy z wiadomą koszulką
zdziwiłbym się gdyby został z nami dłużej niż rok, maksymalnie dwa lata, ale wypada docenić że sytuacja nie została wystrzałowo s.......ona i nie jesteśmy właśnie z Angelem w rezerwach, pożarci z jego agentem i całym światem
brawo... szefie?