Markus napisał(a):

|
Nawiasem mówiąc ciekawe, co dziś mają do powiedzenia Ci gardłujący kilka miesięcy temu o konieczności wyboru trenera "ze znajomością specyfiki pierwszej ligi" :
|
Nauczcie się w końcu jeden z drugim, geniusze, że "Ci" piszemy z dużej litery tylko wtedy, kiedy bezpośrednio się do kogoś zwracamy - Ty, Tobą, Tobie / Ci, Ciebie, Cię. W znaczeniu "tamci" - z małej.