|
Jad sączący się z pyska hejterku Markusa jest bardzo mocny. Nagle się okazało, że można hejtowac, można trzymać kciuki za porażki. Wszystko w imię tego żeby polski trener okazał się gorszy od cudaka z Hiszpanii.
Pomijam fakt, że gdyby to Rude a nie Moskal przeszedł z tym składem jedną rundę kw. LE i mimo porażki zagrał dobry mecz z Rapidem to markusik zesralby się na kolorowo ze szczęścia. A gdyby ktoś napisał że słabo wypadł w meczu z Polonią to z tego kolorowego gówna zrobiłby barwy wojenne rozmazując je na twarzy i pisał elaboraty jak to nie ocenia się negatywnie dobrego trenera po jednym meczu w lidze skoro wczensiej drużyna grała wspaniale.
PS wysrywy o gorszym starcie w lidze niż Rude też ciekawe. Rude nie startowal w trakcie pucharów jak teraz Moskal. Przypominam że za Rudego to między pucharami mecze ligowe przegrywaliśmy, za Rudego to po czerwonej kartce przegrywaliśmy.
Także wstawaj Markus, zmazuj barwy wojenne z policzków i uświadamiają sobie dalej jak chujowy był Rude
Rude = na sto procent porażka gdyby jego Wisła grała w 10
Rude = na sto procent porażka gdyby Wisła grała w pucharach a za kilka dni mecz ligowy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|