Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 29.07.2024, 21:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Widzisz: dokładnie to mialem na myśli.
Sukiennicki, dla wielu, już teraz pokazuje jaki ma potencjał, ale broń Boże nie porównuj go do zadnego Hiszpana bo aspergerowcy z tego forum cię zjedzą.
Po co?
Tylko aspergerowcy to wiedzą (albo im się wydaje)
Nie pokazał jaki ma potencjał - to jest to czego nie rozumiesz. Miał bardzo efektowny kwadrans na tle zmęczonego graniem w 10 Rapidu, ale kompletnie nieefektywny. Potem nędzny występ na tle Poloni.
Obok Carbo - najlepszego piłkarza meczu z Rapidem po stronie Wisły - nawet nie stał, oni nawet nie są podobni piłkarsko. Stąd szydera kilku osób z tego co napisałeś.

Niektórym ulewa się już robienie drugiego Messiego z każdego młodego piłkarza po ładnym kwadransie. Tak, Błaszczykowski miał świetny cały mecz z Panathinaikosem, ale to był tylko początek zakończony w Lidze Mistrzów. Sukiennicki trochę pokiwał kolesi z Rapidu, bez konsekwencji. Wiesz kto miał świetne mecze w Ekstraklasie? Plewka. Gdyby się rozwinął... Ale się nie rozwinął.

Nie ujmuję Sukiennickiemu, stawiam jego dobre momenty w perspektywie. Niech kolejnymi meczami sprawi że nikt nie będzie przypominał że kiedyś miał dobry kwadrans z Rapidem. Oby.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.07.2024 o godz. 11:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując