Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95371
Stary 29.07.2024, 21:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem? Nie widzę tu miliona wpisów oceniających tą decyzję ponieważ wszyscy prawdopodobnie zbierają szczęki z podłogi.

No bo jak to ocenić? Sportowo super, wiadomo. Finansowo? Cieżko powiedzieć. Okaże się czy (kiedy?) zabraknie nam pieniędzy na bieżącą działalność.

Skoro masz lepsze przemyślenia to się nimi podziel.
Finansowo też super bo jak ktoś będzie chciał go wyjąć to już nie za 6 tylko 7 cyfr.

A te szczęki na podłodze to efekt skuteczności Królewskiego. Karcz już Rodado do Wiednia nie wysyłał . Dla takiego Baku 2 bańki w jedną czy drugą stronę to żadne pieniądze , a chcieli chłopa za frytki wyciągnąć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując