wolfy napisał(a):

Bo ja wiem? Nie widzę tu miliona wpisów oceniających tą decyzję ponieważ wszyscy prawdopodobnie zbierają szczęki z podłogi.
No bo jak to ocenić? Sportowo super, wiadomo. Finansowo? Cieżko powiedzieć. Okaże się czy (kiedy?) zabraknie nam pieniędzy na bieżącą działalność.
Skoro masz lepsze przemyślenia to się nimi podziel.
|
Finansowo też super bo jak ktoś będzie chciał go wyjąć to już nie za 6 tylko 7 cyfr.
A te szczęki na podłodze to efekt skuteczności Królewskiego. Karcz już Rodado do Wiednia nie wysyłał

. Dla takiego Baku 2 bańki w jedną czy drugą stronę to żadne pieniądze

, a chcieli chłopa za frytki wyciągnąć.