|
Pieniążki, dobre samopoczucie, rodzina, miasto, kibice, klub. Wszystko to ważne, ale gdzieś na drugim, albo nawet pierwszym planie musi być przekonanie, że w tej szatni, z tą drużyną i sztabem jest sens dalszej pracy. Na pierwszy rzut oka nieoczywiste, ale skoro podpisał to znaczy, że takie przekonanie jest i bardzo mnie to cieszy.
|