Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 29.07.2024, 19:08
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ja oceniam konkretne mecze, a nie spuszczam się nad mitycznym potencjałem jak Ty
Zagrał słabo i tyle.
Tak się właśnie kończy wprowadzanie juniorów w tym klubie. Klepanie po plecach, a potem gość skończy w IV lidze
Zagrał tak jak reszta, a że jest młody i pierwszy raz grał cały mecz, to powinien być ostatni w kolejce do krytykowania, a niektórym poluzowało lejce. Sapała zagrał lepiej? Rodado? Zwoliński? A Ty postanawiasz młodego "nie klepać po plecach"? Kutwa pod koniec meczu zablokował strzał, który pewnie by wpadł, bo to było 10 m. Szału nie zrobił ale się starał , biegał i nic brzemiennego w skutki nie spieprzył. Na specjalne pochwały nie zasłużył, ale przypieprzać się do niego po tym meczu to zwyczajny kretynizm.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując