Zagrał tak jak reszta, a że jest młody i pierwszy raz grał cały mecz, to powinien być ostatni w kolejce do krytykowania, a niektórym poluzowało lejce. Sapała zagrał lepiej? Rodado? Zwoliński? A Ty postanawiasz młodego "nie klepać po plecach"? Kutwa pod koniec meczu zablokował strzał, który pewnie by wpadł, bo to było 10 m. Szału nie zrobił ale się starał , biegał i nic brzemiennego w skutki nie spieprzył. Na specjalne pochwały nie zasłużył, ale przypieprzać się do niego po tym meczu to zwyczajny kretynizm.