Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 29.07.2024, 18:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jesteś jego agentem, że się tak zesrałeś
Ograni koledzy to tacy sami parodyści jak on. Jak tobie wystarcza, że jakiś junior zagrał lepiej od pierwszego lepszego parodysty to potem nie ma co się dziwić, że jesteśmy na dnie.
Tak w ogóle skąd ta zmiana? Kutwa ma jakieś korzenie hiszpańskie, że go tak namiętnie bronisz?
Kutwa ma fizyczne predyspozycje do zostania bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Ale do tego potrzeba ogrania i wsparcia, a Ty po niezłym jego meczu przysrywasz się jak upośledzony. Dlatego go bronię przed durnymi atakami.

A co do majaków dotyczących narodowości, tylko w pustych głowach wiecznych płaczków ocena boiskowej postawy zależy od paszportu.

Oczywiście wszyscy to będą teraz parodyści, a winny będzie Królewski, bo płaczkom o nic innego nie chodzi tylko pozbyć się Królewskiego.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując