|
Senior Member
Offline
|
|
Patryko napisał(a): 
Nie położą kasy na stół z ryzykiem odniesienia kontuzji przez Angela w meczach eliminacyjnych.
Ogromna szkoda, to było serce tej drużyny w zeszłym sezonie, otoczone większym lub mniejszym szrotem. Szkoda, że odchodzi do takiej nijakiej ligi, ale pewnie kontrakt mu to wynagrodzi.
Na 100% w jego miejsce przyjdzie ogór (oczywiście w porównaniu z Angelem), więc strata sportowa netto będzie znaczna :(
|
nie wierzysz w AI :(
no ja też nie 
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|