|
To jest kwestia położenia odpowiednich pieniędzy na stół. O ile śmieszne oferty z Legii i Lecha można było zlać, to jak ktoś położy na stole 800 tys. euro - milion, to przy naszych długach decyzja może być tylko jedna.
@AgresywnyChomik - kto płaci ten wymaga.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 15:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|