Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 29.07.2024, 14:18
emjot napisał(a):Wyświetl post
zagrali to co mogli
bo taki jest stan Wisły na dziś
bez spida pt. wow gramy w pucharach cza zapierpapier

w tym składzie personalnym nic więcej tu nie będzie
nawet jeśli okaże się, że ci nowi skrzydłowi do czegoś się nadają
Oby jednak mogli więcej w pełnym składzie, bo będzie emocjonujący sezon.

@Ogryzek - no i widzisz pajacu, nie masz merytorycznie nic do napisania poza majaczeniem o "polskiej Wiśle", szukaniem ojkofobów i jaraniem się bredzeniem podobnych Tobie którzy rzekomo mnie przeczołgali. Po co w ogóle się wypowiadasz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia?

Ktoś tu chwalił Satrusteguiego który miał podobne ograniczenia? No może poza tym że strzelił dla nas dwa gole, w tym wygrał nam Puchar Polski i uratował budżet. Ale w obronie to laurek nie dostawał. Czemu? Bo jeśli ktoś go minął to mógł albo odpuścić, albo złapać asa kier.
Nowy sezon i za kasę (Satrustegui był z kartą na ręku) przychodzi podobny ananas. A Ty biedna ofiaro wyzywasz od ojkofobów ludzi którym się to nie podoba.

Myślisz że to normalne? To spoko, dam ci namiary na kolejnych członków ojkofobicznego spisku sabotujących polskich piłkarzy:
- zawodnicy i trener Polonii Warszawa .
Ale to dopiero początek, śledztwo jest rozwojowe. Na koniec sezonu może obejmować większość drużyn pierwszej ligi.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, ale to prawda, że Baena się stara walczyć i biega.
Nie, żeby go to całkowicie wybielało, ale zawsze jakiś mały plusik.
Będzie ktoś lepszy to go posadzi na ławce. Na razie Alfaro się leczy, nowi skrzydłowi podobno niegotowi do gry, Młyński, Starzyński i Olejarka nie sa jakimś skokiem jakościowym. Villar był ale się zbył, już punktuje w Jagiellonii. Został Baena.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 20:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując