wolfy napisał(a):
Napisałeś że Sukiennicki jest niegorszy od Carbo, a szybszy. Skompromitowałeś się, co kilka osób tutaj Ci wypomniało.
Nie chcesz, nie komentuj, Twój wpis komentuje się sam.
|
A gdybyśmy - poświęć mi chwilę, swojej cennej uwagi zimnego analityka - rozmawiali o piłkarzach Wisły, zamiast warczeć na siebie i rozliczać się z każdego słowa?
Tym bardziej, że pomylić zdarza się najlepszym!
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=95035
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=23993