Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 29.07.2024, 13:14
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.
Czyli podobnie jak niegdyś Brożek?
Oby strzelił tyle goli co Pawetł niegdyś, a będę szczęśliwy.
W tej sytucji sam na sam, dostał piłkę "na ciało" a nie przed sobą, więc normalne, że mógł tylko modlić się, żeby w ogóle tę piłkę uderzyć.
Pewnie będąc w lepszej formie coś by z tego zrobił, a tak się nie udało.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 29.07.2024 o godz. 13:17.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując