|
Kto oprócz ciebie coś mi w tym temacie wypomniał?
Próbowałem zasugerowac możliwość gry Sukiennickiego na pozycji Carbo.
Jak zagrał, nie wiem, nie widziałem meczu.
Faktycznie zagrał na pozycji Carbo z takimi zadaniami jakie zwykle ma Carbo?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|