Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 29.07.2024, 12:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Człowieku - nie przenoś swoich paranoji na innych użytkowników. To Twoje projekcje.

Nie przegraliśmy tylko dlatego bo Polonia była nieskuteczna. Identycznie jak u Rude - słabo to wyglądało po stracie piłkarza.

Kartka wynikała z wrzucenia piłki za kloca w obronie, akcje które oglądaliśmy nie raz za Rude, tyle tylko że tym razem bohaterem był nasz nowy nabytek. I o to ludzie mają pretensje.

Moskal chce grać wysoko obroną - za co oszołomy tutaj opluwały Rude - bo inaczej z autobusem się nie da. Ściągnięcie kolejnego wolnego kloca i to za kasę to skandal, kamyczek do ogródka klubu i Moskala - który go pozytywnie zaopiniował.

A to że kloc ma akurat polski paszport jara tylko odklejeńców takich jak Ty. Różnica jest tylko taka że zagranicznego Urygę mielibyśmy za darmo, z mniejszym kontraktem.

Nikt tutaj nie hejtuje, tylko ludzie krytykują kretyńskie rozwalanie pieniędzy bez zysku sportowego. Wspominanie o ojkofobi jest świadectwem tylko i wyłącznie Twoich ograniczeń i kompleksów. Sam uważam kretynów z obecnego rządu za największych szkodników od czasów PRL-u i nie uważam że Niemcy lepiej zadbają o nasze interesy niż my sami. Ale to działa w obie strony. Polacy nie są automatycznie gorsi, ale też - nie są lepsi z uwagi na paszport. A tu chodzi o konkretnego kloca na konkretnej pozycji. Jakby był z Hiszpanii to też nie bylibyśmy zachwyceni.

@bzyku - jasne, nic się nie stało, to tylko pierwszy/drugi/dwudziesty mecz. Jakbym czytał komentarze po Łęcznej w zeszłym sezonie.
Jest jeszcze przecież runda rewanżowa
Ludzie krytykują bo to był beznadziejny mecz. Słusznie. Jeśli - powtarzam - JEŚLI będą grać dobrze to będziemy ich chwalić. Na razie się skompromitowali.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Nie rób z siebie zakompleksieńcu obiektywnego recenzenta bo nigdy nim nie byłeś i nie będziesz. Kto głupi może się na to nabierze - farbowany lisie...

btw
Kilku kolegów przeczołgało cię na forum gdzie wyszła twoja "wiedza" pseudoanalityku i uprzedzenia więc nie pisz mi tu kocobołów... wyznawco Rude. "Podwóje standarty" wolfy - tak to powinno brzmieć.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując