Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95350
Stary 29.07.2024, 12:11
Arked napisał(a):Wyświetl post
Bo nie mieliśmy żadnej głębi składu w obronie. Kolejna rzecz to potencjalna możliwość gry trójką w środku. Środkowy obrońca, jako tako doświadczony, był nam bardzo potrzebny.
Budowanie głębi składu nie polega na dodawaniu piłkarzy z takimi samymi ograniczeniami do już istniejących. Ściągając Biedrzyckiego zagwarantowaliśmy sobie wrzucanie piłek za plecy na szybkich zawodników.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując