Arked napisał(a):

|
Bo nie mieliśmy żadnej głębi składu w obronie. Kolejna rzecz to potencjalna możliwość gry trójką w środku. Środkowy obrońca, jako tako doświadczony, był nam bardzo potrzebny.
|
Budowanie głębi składu nie polega na dodawaniu piłkarzy z takimi samymi ograniczeniami do już istniejących. Ściągając Biedrzyckiego zagwarantowaliśmy sobie wrzucanie piłek za plecy na szybkich zawodników.