wierność83 napisał(a):

|
Ja mówię o realnych opcjach do gry. Powyższa dwójka może stanowić ciekawą opcję dla Wisły II.
|
Bartlewicz z Głogowa
tyle tylko, że podobnie jak z Zarównym oni nie chcą go sprzedawać nam
zresztą chłopak który ma 18 lat, gra nierówno, bo takie prawa wieku
potrafi zniknąć na 10-15 minut w meczu
lub w ogóle się nie pojawić