|
Nie dziwię się, że Moskal nie chce brać młodych zawodników nawet na trening jak później wychodzi taki Kutwa i można tylko załamać ręce.. Chłopie wchodzisz na słabego rywala, masz szanse od 1-minuty, a ten cały czerwony biega pospinany, zero błysku, jakiejś dynamiki.
|