|
Trzeba też pamiętać, ze Zwoliński przyszedł 15 lipca więc trenuje z zespołem jakieś 2 tygodnie.
A my już gramy w pucharach.
A jakby był taki super-hiper to by do nas nie przyszedł.
Więc niestety takie spotkania jak to z Polonią to się będą powtarzać nim się drużyna zgra.
|