Wyświetl pojedynczy post
bzyku33
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 29.07.2024, 08:48
Ciężko się czyta to co niektórzy wypisują na tym forum.Pierwszy mecz ,a tu nagonka jakbyśmy przegrali już cały sezon.Ludzie trochę lodu na głowy,bo tak naprawdę nic wielkiego się nie wydarzyło,zważywszy na okoliczności jakie miały miejsce w tym meczu.Czerwona kartka i granie w osłabieniu w tamtym sezonie oznaczało pewna porażkę, a pozatym nie dało się tego oglądać,bo po prostu nie wiedzieliśmy co i jak mamy grać. Wczoraj oglądając nasza drugą połowę i grę w osłabieniu wyglądało to naprawdę dobrze i nie było widać,że Polonia ma jednego zawodnika więcej. Musimy mieć na uwadze też to,że nie grało kilku zawodników, którzy normalnie by grali gdyby nie kontuzje,kartki i późne dołączenie do zespołu, a przez to nieprzygowanie do sezonu.Dajmy popracować naszemu trenerowi ,bo napewno potrzebuje czasu aby to wszystko poskładać i poukładać, a później będziemy go rozliczać z osiągniętych wyników.
Odpowiedz cytując