Książę Palownik napisał(a):

|
- Zwoliński: bez komentarza. Ciekawe, czy da się go odbudować, czy po prostu Raków wypluł nam kolejnego wypalonego ogórka.
|
Zwoliński gra jak typowy Zwoliński i tu nie ma nic do odbudowy.
Chłop zawsze słynął z tego że potrzebuje kilku świetnych sytuacji, żeby zrobić z tego gola i nie zmieniło się nic.