Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 29.07.2024, 01:23
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Nie no, bez jaj
Młyński mając piłkę potrafi :
Wbiec z nią prosto w obrońcę
Zatrzymać się, zejść do środka i albo podać do tyłu albo za lekko wrzucić
W całym meczu miał jedno udane zagranie jak wyprzedził przeciwnika i pognał na bramkę
Po czym właśnie wpierdzielil się wprost w obrońcę
Nie no, Młyński miał kilka udanych zagrań, wypracował nawet pozycję Rodado. Zagrał jak Alfaro w swoich najsłabszych meczach u nas, czyli jak na niego - bardzo dobry występ. Najlepszy od meczu z Arką ze dwa lata temu?
Oczywiście, z nim na skrzydle co najwyżej możemy obronić się przed spadkiem, a i to nie jest pewne, ale to był jeden z lepszych jego występów u nas.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2024 o godz. 01:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując