|
Wynik rozczarowujący, szczególnie z przebiegu 2 połowy, w 1 zasłużenie był tylko remis.
Zwoliński daleko od formy, zresztą nie tylko on.
Miałem obawy jak to będzie wyglądać z samym Kutwa w środku i niestety jest tak jest. Trzeba się w lidze pogodzić ze Starzynskim i grać nim do oporu, bo na boku młodzieżowiec to jest najmniejsza szkodliwość społeczna.
|