|
Dokladnie tak. Kolki pokroju Urygi, Biedrzyckiego nadaja sie do ligowej rabaniny i sfg w druzynach nie probujacych grac krakoskiej pilki tylko grajacych nisko. Przy naszym systemie to trzeba kogos zwrotnego, z szybkoscia. Pewnie dlatego Colley wyglada niezle na tle reszty.
|