Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 28.07.2024, 20:35
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Przecież Biedrzycki do czasu złapania kartki zagrał dobre spotkanie. Tak w ogóle uwielbiam określanie piłkarzy jaki jest, czy się nadaje, po rozegranym pierwszym meczu w nowej drużynie.
"Dobre" w sensie do czasu czerwonej kartki nic nie spieprzył przeciwko galacticos z Polonii, aż a w końcu spieprzył.

Ja nie oceniam Biedrzyckiego po pierwszym spotkaniu, już dawno temu pisałem, że to gówniany obrońca. Inna sprawa, że kolejny trenerski geniusz każe nieruchliwemu klockowi grać wysoko w obronie. Polonia doskonale wiedziała, co robi, a w 55 minucie prawie to wykorzystała. Kolejne wywalone do sracza tysiące złotych. Swoją drogą, ktoś wie, ile ten łamaga kosztował?


ŚO + ŚP potrzebni na wczoraj!
Odpowiedz cytując