|
Cieszy punkt mimo gry w 10, oraz to, że fragmenty dobrej gry są na ogół dłuższe niż w zeszłym sezonie.
Nie rozumiem hejtu na Mikulca - oczywiście, że ma braki techniczne, ale kolejny mecz w krótkim czasie gra 90 minut i haruje. Będzie z niego pożytek moim zdaniem.
Sukiennicki dzisiaj słabszy mecz, ale wciąż indywidualnie jeden z najlepszych na boisku.
Zwoliński... przynajmniej dochodzi do sytuacji. Może jak w końcu coś trafi, zejdzie z niego presja, to się rozkręci.
|